ASG > Kodeks

=OCHRONA=

(1/1)

ejs:
No dobra panowie, wakacje się pokończyły. Ochraniacze, na łeb, na kolana, na dłonie oraz mundur , a przede wszystkim porządna ochrona oczu jest minimum dopuszczenia do strzelanki na której będę obecny, a obiecuje, że każdy kto ich niespełnia (od pełnoletnich wymaga się porządnej ochrony oczu) nie weźmie udziału z rozgrywce . Macie dużo czasu nawet do soboty.

polecak sklepy supon na rusałki//greencamo//gascolt//allegro (jeśli się wyrobicie)//specshop.pl//rangershop.pl//military.pl

Pozdrawiam

kozi:
tak sa konieczne dyskusja na ten temat juz byla, a to ze ktos jest nowy? ciezko z kazdym uzytkownikiem forum prowadzic ja od nowa :]

obys nie mial okazji widziec takich kontuzji ktore kiedys dawalo sie widziec
kolana nadgarstki porozwalane na szybach (bo ktos wchodzil przez okna) albo nogi rozwalone o potlucvzone butelki pod sniegiem

i prosilbym jesli masz watpliwosci to pisz w watku http://www.asglublin.pl/index.php?topic=78.0

Diamond:
Hello !!
Jestem na forum nowy i mam pytanie.
Wyczytałem w regulaminie, że zabrania się noszenia masek z siatki na twarzy.
Dla czego ? o co kaman ??
Generalnie zanosiłem się na kupno takiej maski a tu czytam, że są nie dopuszczalne.

seger:
chodzi o siatkową ochrone oczu. Jeżlei chcesz kupić kryjryja,czyli maska typu stalker, która chroni twarz (policzki, usta, brodę) przed kulkami to ok.

Diamond:
dzięki za odp, rozwiałeś moje wątpliwości, bo przymierzam się do kupienia kryjryjka :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej