Autor Wątek: "Podkrętki"  (Przeczytany 51356 razy)

Offline LuQ

• grupa podstawowa
  • *
  • tekst osobisty
    • Awards
Odp: "Podkrętki"
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 03, 2008, 11:40:23 am »
rowniez wole nie strzelac jesli wiem ze moge trafic w niechciana czesc ciala....
jak juz ktos wyzej napisal nie raz w zamian dostalem seria.. no ale co zrobic...

btw... emoty i mi nie dzialaja..
changes....

Offline Sidious

• Aquila Soldiers
  • grupa podstawowa
  • *
  • Beta od TM user;]
    • Awards
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2008, 21:57:06 pm »
Co do legalizacji - chodzilo mi o prawo od 18+ , nie te slowo uzylem.

Temat wałkowany wiec go rolujmy

Debilizm nie kończy się na 18 roku życia. Są i młodsi, którzy potrafią się normalnie strzelać czymś, co ma <360fps (ja, Acho ;]).
GG: 8846109 Skype: sidious_121

Offline GUGi

• GROM, 1. PSK, Formoza...
  • grupa podstawowa
  • *
  • G.R.O.S. - Grupa Reagowania Operacyjno-Szturmowego
    • Awards
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2008, 22:19:44 pm »
Sidious dobrze mówi, to że ktoś ma <18 lat to nie oznacza że nie umie sie strzelać bez 400fps'ów. Ja mam stockowego DBoyia i g17, którego używam ma klatkach schodowych i ogólnie małych odległościach. Jak to Sidious powiedział
Debilizm nie kończy się na 18 roku życia.
więc nie trzeba mieć 16 lat żeby zrobić z siebie rambo z repliką, która ma 1000fps'ow.

Co do zdażenia, koleś przegią, nie chodzi tu o strzały w facjate, tylko o to że uciekł, to to było juz zawaliście chamskie. Nie dość że władował gościowi w twarz paredziesiąt gramów kompozytu, to jeszcze uciekł... A tak w ogóle to było tam napisane że gościo miał mniej niż 18 latek? (jak było to ok, ja nie wyczytałem)
God, Honor, Homeland

Offline ejs

• Global Moderator
  • N.A.W.E.
    • Awards
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 05, 2008, 06:11:48 am »
gdyby go zatrzymali to by nie uciekł a tak, każdy wmawiał sobie, że to nie jego sprawa, a na wrr wszyscy teraz mądrzy.

Offline The Wolfe

• Zombie Killer, Ajersoft MECHANICS
  • Global Moderator
  • ..will be lost in time like tears in the rain...
    • Skromne galeryje zza mojego trzeciego okuu!
    • Awards
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 05, 2008, 14:42:46 pm »
DURA LEX SED LEX
JESTEM MODEM WYOBRAZ TO SOBIE,SOBIE...
"...z chujem w ręku przyjechałem...."
Zwierz4k-"gówniany Midas"

Offline Sidious

• Aquila Soldiers
  • grupa podstawowa
  • *
  • Beta od TM user;]
    • Awards
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2008, 17:58:21 pm »
Wolfe, nie dura lex sed lex, bo ograniczenie takie jak chciałeś można by wprowadzić, tylko po co, skoro debile >18 roku życia (oczywiście debilizm jest też obecny wśród młodszych, no ale to zależy od człowieka, nie od wieku) dalej rozwalaliby gęby. Ja strzelam się ze stockowej Bety TM, która ma całe zabójcze 275fps (wiem, że i tym da się zrobić kuku, ale trzeba się znacznie bardziej postarać niż przy 450fps), podkręcę ją co najwyżej do 360, bo więcej mi nie potrzeba.
GG: 8846109 Skype: sidious_121

Offline kozi

• P.A.T / PSF
  • Global Moderator
    • Awards
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2008, 18:32:15 pm »
ale troche papierkowej roboty zniecheciło by statystycznego jełopa

edit:
Ja strzelam się ze stockowej Bety TM, która ma całe zabójcze 275fps (wiem, że i tym da się zrobić kuku, ale trzeba się znacznie bardziej postarać niż przy 450fps), podkręcę ją co najwyżej do 360, bo więcej mi nie potrzeba.

nie wiem jak anrazie to chyba nie bylo w lublinie przypadkow zrobienie powaznego kuku z mocnej repliki - a moze byly? (przynajmniej o akich nie wiem
natomias osobiscie bylem swiadkiem 2 dziur w twazy i jednego zeba ukruszonego za pomoca repliki stok TM

a całe to pieprzenie ze w srod młodych sa powazni ludzie a w srod starych sa "sparwni inaczej" - owszem amsz racje ale
ilu dziwnych jest wsrod pełnoletnich?
a ilu normalnych wsrod nieletnich?
mysle ze te wartosci ejdnak sa wprostproporcjonalne do siebie

a podsumowujac i zapzreczajac samemu sobie :)

wydaje mi sie ze jakie kolwiek generalizowanie który% jest wiekszy i co bardziej szkodzi nam an zdrowie jest jak totolotek - mozliwosci wiecej niz kulek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2008, 18:39:06 pm wysłana przez kozi »
"P.A.T the best and fuck the rest"
"praplemnik i rozrusznik lubelskiego asg"
for Borys

Offline GUGi

• GROM, 1. PSK, Formoza...
  • grupa podstawowa
  • *
  • G.R.O.S. - Grupa Reagowania Operacyjno-Szturmowego
    • Awards
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2008, 11:23:30 am »
a całe to pieprzenie ze w srod młodych sa powazni ludzie a w srod starych sa "sparwni inaczej" - owszem amsz racje ale
ilu dziwnych jest wsrod pełnoletnich?
a ilu normalnych wsrod nieletnich?
mysle ze te wartosci ejdnak sa wprostproporcjonalne do siebie

Kozi jeżeli ktoś jest po*ebany w wieku 16 lat to i będzie po*ebany w wieku 21 lat, takie jest moje zdanie,
paru takich znam...

God, Honor, Homeland

Offline The Wolfe

• Zombie Killer, Ajersoft MECHANICS
  • Global Moderator
  • ..will be lost in time like tears in the rain...
    • Skromne galeryje zza mojego trzeciego okuu!
    • Awards
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2008, 11:26:33 am »
ale panowie tak niestety w demokracji i prawie jest,czasami dla dobra ogolu jednostka dostaje po dupie rykoszetem.
Gdyby tak rozwodzic sie nad kazdym czy jest walniety czy nie to sytuacja nigdy nie byla rozwiazana....

Zjeby pojawiaja sie i po +18,20,30 ale jest ich mniej i latwiej do nich dochodza słowa krytyki... przed 18 okres buntu i wchodzenia w wiek powiedzmy doroslosci [definicja bardzo umowna] tlumaczenie na ludzki rozum czasami mija sie z celem, sam wiem po sobie i mysle ze starsi forumowicze to potwierdza co dowlasnego przykladu. Nie zaprzeczam szczeniackiej glupocie - swojej i moich rowiesnikow, różnie człowiek sie zachowywał i myślał.

To jak z prawem jazdy na motocykle ... jak dla mnie mlode[-starsze tez] zjeby  mogą sie rozsmarowywac po szosach z linka na szyji - tylko niech nie robią krzywdy innym !

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2008, 11:32:15 am wysłana przez TheWolfe etc. »
JESTEM MODEM WYOBRAZ TO SOBIE,SOBIE...
"...z chujem w ręku przyjechałem...."
Zwierz4k-"gówniany Midas"

Offline kozi

• P.A.T / PSF
  • Global Moderator
    • Awards
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2008, 14:21:20 pm »
Kozi jeżeli ktoś jest po*ebany w wieku 16 lat to i będzie po*ebany w wieku 21 lat, takie jest moje zdanie,
paru takich znam...
nie zgodze sie
jak patrze retrospektywnie w swe szczeniackie lata to mam sporo na sumieniu, a "głupie odpały" to bardzo delikatne okreslenie

nie kazdy kto ma durne pomysły za dziecka bedzie je mial potem - na tym polega "dorosłość"
"P.A.T the best and fuck the rest"
"praplemnik i rozrusznik lubelskiego asg"
for Borys

Offline Acho

• grupa podstawowa
  • *
  • AK-47 operator.
    • Wolne Konopie Lublin
    • Awards
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2008, 18:16:21 pm »
Nie tędy droga, nie ograniczeniami, a selekcją środowiska możemy się uchronić przed debilami...
Excel 0,25g 2200szt.(cały worek)30zł
Acho
Aquila soldiers
gg: 3378599 skype: acho_69 tel: 603097779

Longbow

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2008, 19:53:51 pm »
Acho ma racje. Ograniczenia nie uchronią nas przed bezmyślnością...

Rumcajs

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:53:21 pm »
Rejestracja broni, pierwszym krokiem do jej zdelegalizowania i odebrania społeczeństwu prawa do niej.

pod tym chasłem walczył z ekipą Labour Party mały ruch oporu w Wielkiej Brytanii tuż przed wprowadzeniem obowiązku rejestracji. niedługo potem socjaliści od Blair'a odebrali broń wszystkim, którzy ją zarejestrowali.

i tak samo było by z replikami asg w Polsce, bo niesocjalistów w naszych partiach stojących przy sterze nie uświadczysz... przykładem pomysł karania ,,pijanych narciarzy".

Ejs poruszył sedno sprawy. Czego nikt typa nie zatrzymał? Nikt gęby nie miał, czy nawet siły?
Chamstwo niekarane natychmiast szybko się panoszy.

Offline Aras

• N.A.W.E.
  • Grupa Robocza
  • *
  • Kampfgruppe von Onkel Edek
    • Awards
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 23, 2008, 11:44:40 am »
widzieliście? na MP.net i WMASGu jest :

gość dostał z PTW najmocniejszej ...
There is no racial bigotry here. I do not look down on niggers, kikes, wops or greasers. Here you are all equally worthless

VENI VIDI WIŚNIA

Carlos

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 23, 2008, 12:26:08 pm »
Osz w mordę (i to dosłownie) - właśnie o to chodzi. Bezmyślność, bezmyślnością, załóżmy optymistyczny (nierealnie optymistyczny) wariant że uda się wyeliminować z ogólnie organizowanych spotkań wszelki jak to piszecie debilizm czy bezmyślność. Ale co z wypadkami, które mogą zdażyć się każdemu?, nawet najbardzie prozaawansowanemu zawodnikowi? Jaka jest różnica pomiędzy dziurą w twarzy zrobioną mocną repliką z ręki bezmyślnego nooba czy porzaawansowanego gracza? Wypadki zawsze były i zawsze będą tak w ASG jak i np na drogach, w górach, w wodzie, w powietrzu, pod ziemią czy w kosmosie. De kłeszczyn is: Jak minimalizować skutki takich wypadków? W samochodach są np pasy i poduszki, my w asg używamy OBOWIĄZKOWO gogli - ale czy to wystarczy? Oka nie stracimy, ale zęba już możemy.  Kiedyś samochody jeździły wolniej i skutki wypadków były mniejsze, tak samo jak z kulkami - skoro latają szybciej to i skutki są bardziej opłakane.
Rasumując są 2 wyjścia - albo zakładać obowiązkowo całkowitą ochronę wszystkich odsłoniętych części ciała, albo zmniejszyć prędkość latających kulek.