Autor Wątek: Kodeks Używania Pirotechniki  (Przeczytany 27701 razy)

Rumcajs

• Gość
Odp: Kodeks Używania Pirotechniki
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 27, 2008, 17:20:18 pm »
dokładnie, stworzenie listy banitów z Lubelskich strzelanek na ogólnym to konieczność, przy okazji to pomoże wyegzekwować te kary:
-jesteś brachu na liście, to spieprzaj do domu, w Call Of Duty IV sobie porypaj, a nie z nami i kropa.

może wtedy się skończy:
-,,mnie nie przeszkadza strzelanie po twarzy bo mam maskę"
-rozmyślne, ciągłe terminatorstwo
-chamstwo i bezmózgowie na strzelankach (strzelanie przez cywili albo pod ich obecność na obiekcie, strzelanie przez respa, czy rannych/zabitych) itp.
-narażanie życia i zdrowia innych przez np. - jak słyszałem, kwestia zweryfikowania jak to dokładnie było - strzelanie w kierunku ludzi racami sygnalizacyjnymi, czy wybijanie szyb w oknach, żeby mieć lepsze pole ostrzału a pies trącał tych, co akurat mogą stać na dole pod oknem...
-i wiele, wiele innych tego typu akcji

swoją drogą trzeba spisać (tylko powoli i rozważnie) jednolity kodeks karny i procedurę karną.

ps. jednak się czuje jak troll przy mojej obecnej frekwencji na strzelankach ;D ale jak już znowu zacznę pojawiać się regularnie, to nie chciałbym skończyć od razu po pierwszej w szpitalu przez jakiegoś kretoona :/

Offline Jochen

• Global Moderator
  • N.A.W.E. SEAL
  • Awards Za szczególne zasługi w rozwój forum ASG Lublin.pl
    • Awards
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 27, 2008, 17:48:14 pm »
Spoko Rumcajs, banlista powstaje  ;)
Zaczynam mieć wątpliwości czy to hobby czy mam po prostu pierdolca

Offline Brainer

• P.A.T / PSF
  • grupa podstawowa
  • *
  • Miss Piggy
    • P.A.T-PMC
    • Awards
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 27, 2008, 17:49:34 pm »
właśnie chciałem napisać to samo :)
Sure, if by “plan” you mean “allowing Afghan government figures to steal money from us, support the Taliban, murder their rivals, and ship drugs off by the ton,” then, yes, the plan is working - E2, Free Range International blog

Rumcajs

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2008, 15:36:08 pm »
łehłehłeh... jedno tylko słówko się nasówa: NARESZCIE  ;D
skończy się nieokiełznany debilizm, którego kiedyś niemal nie było.

przydało by się też przeprowadzać jakąś formę rozprawy na przyszłość, ale to dopiero po dopięciu spraw kodeksów (w tym karnego i kkw ;) )

Longbow

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 28, 2008, 15:58:41 pm »
Co do debilizmu... Obowiązują jakieś ograniczenia FPS?

Offline Kaczor

• P.A.T.
  • grupa podstawowa
  • *
  • Jedyny w Lublinie posiadacz modułowego patterna
    • Awards
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2008, 16:00:46 pm »
Obowiązują ograniczenia minimalnego poziomu inteligencji i rozsądku.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2008, 16:02:46 pm wysłana przez Kaczor »

Rumcajs

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2008, 16:05:08 pm »
to nie fpsy czynią debilem, tylko sposób korzystania z nich - ergo - to nie broń jest zła, tylko ludzie bywają głupi, a za głupote właśnie trzeba karać, nie na ,,zapas" zabraniać tego i tamtego, tylko karać, karać i jeszcze raz karać  ;D

Longbow

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2008, 16:33:40 pm »
No niby tak, ale czasem może być za późno, i pan będzie ukarany ZBYT późno. Przykład?
Koleś nowy. Sprzęt wszystko OK, hełm i wogóle full wypas. "Mocna broń" kto wie ile to ma fps? kilka strzałów, nie ma zebów, czy co gorsza rozwalone google razem z oczami. Wiadomo że już się więcej nie postrzela, ale oka tym nie naprawisz...
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2008, 16:37:58 pm wysłana przez Longbow »

Offline Jochen

• Global Moderator
  • N.A.W.E. SEAL
  • Awards Za szczególne zasługi w rozwój forum ASG Lublin.pl
    • Awards
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 28, 2008, 16:42:11 pm »
Longbow, dyskusja na temat ograniczenia fps na forum toczyła się już co najmniej dwa razy.
BTW jeżeli replika rozwali gogle to znaczy że chujowe gogle były. Zwykłe Peltory wytrzymują strzał z przyłożenia 17 joulową wiatrówką, a więc duuużo więcej niż mają najsilniejsze repliki. Nie mówiąc już o np bollach...
Zaczynam mieć wątpliwości czy to hobby czy mam po prostu pierdolca

Longbow

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 28, 2008, 16:46:36 pm »
Racja Jack.
Obowiązują ograniczenia minimalnego poziomu inteligencji i rozsądku.
Prawda i tylko prawda.

Offline misiek

• Inter arma enim silent leges
  • grupa podstawowa
  • *
  • jak cza to pogłaska jak cza to ryknie i pierdyknie
    • Awards
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 28, 2008, 19:43:38 pm »
grzesiu co do "debilizmu" to jest metoda ;) jesli koleś wykazuje objawy to najpierw opie$%^lić ew przy&^%$dolić a potem powtórzyć ze tak niewolno.
@Rumcajs, ideą prawa nie jest tak jak mówisz karanie, karanie i karanie tylko PREWENCJA ;) czyli pogrozić poalcem i powiedzieć, że tak nie wolno ;) Jednakowoż jednakże masz racje żeby karać, karać i karać bo niestety to jest chyba niestety jedyna metoda na nasz naród  :(

rozsądek... rzecz ważna ale niezmierzysz niestety tego u gnoja który pierwszy raz przyjdzie na strzelanke... więc co za tym idzie wg powyższego regulaminu oznacza że facet z wejścia może dostać BANA za nieznajomość przepisów (tak wiem ze ignoris iuris nocet) ale niekażdy zagląda na forum przed strzelanką bo np powiedział mu kolego etcetera ectetera... tak że w mojej skromnej opinii: karać owszem ale nie odrazu banem i też nie odrazu rocznym... dać first warning i jeśli koleś nie zmądrzeje to dopiero BANA na miesiąc np, a dopiero w razie recydywy dłuższy BAN.
boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sam sobie dam rade.../

Offline sajmoon

• Shadows
  • grupa podstawowa
  • *
    • Awards
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 28, 2008, 20:08:00 pm »
Popieram Miśka. Karanie od razu na dłuższy okres nie jest dobre. Ostrzeżenie na początek wystarczy a jak będzie sie powtarzać to do widzenia.
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that...

Offline lolek2

• P.A.T / PSF
  • Administrator
  • sfod1
    • lolek2 Portfolio
    • Awards
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2008, 22:26:38 pm »
Zależy panowie o jakim przewinieniu mówicie , bo i kara nie zawsze jest taka sama, za terminatorstwo jednorazowe (które nie ma się co oszukiwać każdemu może się zdażyć ...) napewno nie będzie bana. Ale jeśli ktokolwiek złamie np. regulamin używania pirotechniki to wypierdolić na zęby i nie pytać czy boli.

A jak ktoś przyprowadzi kumpla to w pewnym sensie odpowiada za jego zachowanie , także leży w interesie "wprowadzającego" przeszkolenie nowego.

Grunt to początkowy brak zaufania :)

Offline czachor

• grupa podstawowa
  • *
    • Awards
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 14, 2010, 14:52:16 pm »
Odświeżę stary temat...

Wniosek formalno-techniczny na przyszłość: wrzucajmy granaty do pomieszczeń trochę niżej niż na wysokości głowy - dzisiaj takie duuuże iskrzące bydlę o średnicy 3 cm wpadło mi za kołnierz... Nie wiem dlaczego, ale nie wybuchło - dziękuję szczerze producentowi, że coś skopał w tej sztuce. A więc: niżej panowie z tym koksem, jeśli nie wiemy, w co wrzucamy.

Offline The Wolfe

• Zombie Killer, Ajersoft MECHANICS
  • Global Moderator
  • ..will be lost in time like tears in the rain...
    • Skromne galeryje zza mojego trzeciego okuu!
    • Awards
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 14, 2010, 15:48:22 pm »
No dzis przesadzono w pewnym momencie z pirotechnika, poszlo kilka kurw z mojej strony.
Granat najlepiej wturlać, jest czas na rekację i jest bardziej bezpieczny.

Po drugie panowie, widziałem kilka granatów wpadajacych do pomieszczeń ....... ale zero trupów. Oczywiskie kilka osob zeszło jak wypada, ale widziałem kilka razy sytuację gdzie granat był oprawą.
JESTEM MODEM WYOBRAZ TO SOBIE,SOBIE...
"...z chujem w ręku przyjechałem...."
Zwierz4k-"gówniany Midas"