Autor Wątek: ZASADY FORUM  (Przeczytany 6005 razy)

Offline ejs

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 3471
  • Płeć: Mężczyzna
  • N.A.W.E.
    • Awards
ZASADY FORUM
« dnia: Luty 25, 2011, 09:30:22 am »
1) Forum ASG Lublin (zwane dalej Forum) powstało, aby ułatwić wymianę opinii i doświadczeń pomiedzy osobami interesującymi się air softem.
2) Prowadzący Forum nie odpowiadają za ciągłość jego działania, zastrzegają też możliwość jego zawieszenia lub zamknięcia w dowolnym czasie.
3) Forum jest ogólnie dostępne, jednak prawo do pisania we wszystkich działach mają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.
4) Każdy zarejestrowany użytkownik przydzielony jest do określonych grup na Forum.
5) Grupy użytkowników mają na celu wyróżnienie przynależności poszczególnych użytkowników do grup ASG w regionie oraz utrzymanie porządku na Forum.
6) Użytkownicy dzieleni są ze względu na przynależność grupową (np. PAT, S.W.iT., RDR, lub niezrzezeszeni) oraz funkcyjną (moderatorzy).
7) Uprawnienia poszczególnych grup użytkowników mogą sie różnić.
8 ) Uprawnienia poszczególnych grup mogą ulec zmianie.
9) Moderatorzy stoją na straży porządku oraz poziomu dyskusji na Forum.
10) Dowódca drużyny ma obowiązek dodać do swojej grupy użytkowników wszystkich ludzi faktycznie znajdujących sie w ich zespole.
11) Zabrania się umieszczania na Forum treści o charakterze pornograficznym, nazistowskim lub innym - obraźliwym w stosunku do jakiejkolwiek religii lub nacji albo innym naruszającym prawo i konstytucje Rzeczpospolitej Polskiej.
12) Za wszystkie treści pojawiające się na Forum odpowiedzialni są użytkownicy, którzy je umieścili.
13) Moderatorzy mają prawo do usuniecia z Forum użytkownika w rażący sposób naruszającego Regulamin, Netykietę lub ogólnie pojętą obyczajność.
14) Na Forum piszemy po POLSKU, inne języki dopuszczone są wtedy gdy odznaczają sie poprawną składnią gramatyczną i ortografią. Nie stosujemy znaków wymiennych (cyfr i symboli zastępujących litery). Nieliczne błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne są dopuszone. W razie wątpliwości stosuj jakiś program sprawdzający pisownie, albo najlepiej słownik.
15) W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, szczególnie kodeks cywilny oraz prawo autorskie.


moderatorzy
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 18:31:40 pm wysłana przez lolek2 »